Stängt (öppnar kl 07.00) | Vard: 07.00 - 17.00, Lörd 09.30 - 13.00

Kontakta oss

Butiken

Du hittar oss på Bagaregatan 1, Habo, men du kan också nå oss via telefon, e-post eller genom att fylla i vårt kontaktformulär.

Telefon: 036-410 55
E-post: info@bohmanoson.se
Kontaktformulär


Vi jobbar i butiken

Fredrik Bohman

Fredrik Bohman

fredrik@bohmanoson.se

Elin Martinsson

Elin Martinsson

elin@bohmanoson.se

Linda Weibull

Linda Weibull

linda@bohmanson.se

Marcus Lindelöw

Marcus Lindelöw

marcus@bohmanoson.se

Patrik Jansson

Patrik Jansson

patrik@bohmanoson.se

Filip Bohman

Filip Bohman

filip@bohmanoson.se

Yrkesmåleri

Vill du ha en offert av oss? Ring Fredrik eller fyll i vårt kontaktformulär så återkommer vi så fort vi kan!

Telefon: 0708-750396
Kontaktformulär

Kontaktformulär

Fyll i dina uppgifter och ditt meddelande så kontaktar vi dig så fort vi kan.

 

Välj ditt ärende

Ditt namn (obligatoriskt)

Din e-postadress

Ditt telefonnummer

Ämne

Ditt meddelande (obligatoriskt)

Obs! Kom ihåg att fylla i antingen din e-postadress eller ditt telefonnummer så vi kan kontakta dig!